Stacja Paliw Shell nr 8334 w Lesku

(13) 460-12-86

Stacja Paliw

Osoby tankujące swoje pojazdy na Stacji Paliw SHELL to świadomi Klienci oczekujący najwyższej jakości sprzedawanych paliw i oferowanych usług, których dostępna jest cała gama.

Paliwa - oleje napędowe, benzyny, gaz LPG spełniają wszystkie wymagane normy europejskie, każda dostawa opatrzona jest aktualnymi wynikami badań paliw, które są udostępnione do wglądu dla każdego klienta na Stacji Paliw.

Naszym atutem i tym co nas wyróżnia na tle innych stacji jest własny transport-cysterna wykorzystywana TYLKO I WYŁĄCZNIE do przewozu paliw na Naszą Stację SHELL w Lesku.

Stacja paliw Shell Lesko

Sklep na Stacji oferuje asortyment dobrany do potrzeb odwiedzających Nas Klientów. Znajdują się tu artykuły spożywcze, napoje, napoje funkcjonalne, alkohol, wyroby tytoniowe, prasa, oleje i płyny eksploatacyjne, akcesoria samochodowe, artykułu sezonowe, zabawki. Ponad to proponujemy gorące przekąski jakimi są hot-dogi, kanapki, aromatyczna i świeżo mielona kawa.

Do dyspozycji Klientów mamy oczywiście bezpłatne toalety o których czystość dbamy z najwyższą starannością. Mamy na uwadze również Najmłodszych dla których zainstalowany jest bezpieczny przewijak.

Ogromną przewagą Stacji Paliw Shell nad innymi jest mocno rozbudowany system lojalnościowy Club Smart, poprzez który Klienci tankując paliwa, robiąc zakupy zbierają punkty, które wymieniają na rabaty paliwowe, darmowe hot-dogi, kawę czy wybraną nagrodę rzeczową z katalogu nagród dostępnego na stacji, aplikacji Shell ClubSmart i stronie www.clubsmart.shell.pl. Również program Shell FLOTA stworzony został dla wygody klientów biznesowych, w którym transakcje przebiegają bezgotówkowo a dodatkowo ustalony jest indywidualny rabat na paliwa.

Stacja paliw Shell Lesko

Dla Naszych Klientów oferujemy bezpłatny parking w tym miejsca wyznaczone dla Tirów, Autobusów i osób niepełnosprawnych, a dla tych, którzy chcą pozostawić swój samochód w bezpiecznym miejscu mamy w swojej ofercie usługę parkingu płatnego. Na uwagę zasługuje również fakt, że z Naszej Stacji Paliw możliwy jest bezpośredni wyjazd na drogę krajową specjalnie do tego wyznaczonym pasem dzięki czemu Klienci unikają stresujących sytuacji związanych z oczekiwaniem na wyjazd. Również wjazd odbywa się przez wyznaczony dodatkowo pas jezdni.

Na Stacji Paliw Shell w Lesku akceptowane są płatności gotówkowe jak również przy użyciu kart płatniczych wszystkich operatorów polskich oraz zagranicznych. Obsługiwane są płatności za pomocą: Shell Card, Shell ClubSmart, BLIK, Google Pay, Apple Pay, V Pay, PSP Card, JCB, Discover, Mastercard, Maestro, Visa, Diners Club International, American Express, UnionPay, UTA, DKV, Lotos BIZNES, MOYA firma.