OKSEL - STACJA PALIW

Osoby tankujące swoje pojazdy na Stacji Paliw ORLEN to świadomi Klienci oczekujący najwyższej jakości sprzedawanych paliw i oferowanych usług, których dostępna jest cała gama.

Paliwa - oleje napędowe, benzyny, gaz LPG spełniają wszystkie wymagane normy europejskie, każda dostawa opatrzona jest aktualnymi wynikami badań paliw, które są udostępnione do wglądu dla każdego klienta na Stacji Paliw.

Naszym atutem i tym co nas wyróżnia na tle innych stacji jest własny transport-cysterna wykorzystywana TYLKO I WYŁĄCZNIE do przewozu paliw na Naszą Stację ORLEN w Lesku.

Sklep na Stacji oferuje asortyment dobrany do potrzeb odwiedzających Nas Klientów. Znajdują się tu artykuły spożywcze, napoje, napoje funkcjonalne, alkohol, wyroby tytoniowe, prasa, oleje i płyny eksploatacyjne, akcesoria samochodowe, artykułu sezonowe, zabawki. Ponad to proponujemy gorące przekąski jakimi są hot-dogi, kanapki, panini, aromatyczna i świeżo mielona kawa.

Do dyspozycji Klientów mamy oczywiście bezpłatne toalety o których czystość dbamy z najwyższą starannością. Mamy na uwadze również Najmłodszych dla których zainstalowany jest bezpieczny przewijak.

Ogromną przewagą Stacji Paliw Orlen nad innymi jest mocno rozbudowany system lojalnościowy VITAY, poprzez który Klienci tankując paliwa, robiąc zakupy zbierają punkty, które wymieniają na rabaty paliwowe, darmowe hot-dogi, kawę czy wybraną nagroda rzeczową z dostępnego na stacji i stronie www.vitay.pl katalogu nagród. Również program FLOTA stworzony został dla wygody klientów biznesowych, w którym transakcje przebiegają bezgotówkowo a dodatkowo ustalony jest indywidualny rabat na paliwa.

Dla Naszych Klientów oferujemy bezpłatny parking w tym miejsca wyznaczone dla Tirów i osób niepełnosprawnych, a dla tych, którzy chcą pozostawić swój samochód w bezpiecznym miejscu mamy w swojej ofercie usługę parkingu płatnego.
Na uwagę zasługuje również fakt, że z Naszej Stacji Paliw możliwy jest bezpośredni wyjazd na drogę krajową specjalnie do tego wyznaczonym pasem dzięki czemu Klienci unikają stresujących sytuacji związanych z oczekiwaniem na wyjazd. Również wjazd odbywa się przez wyznaczony dodatkowo pas jezdni.

Na Stacji Paliw Orlen w Lesku akceptowane są płatności gotówkowe jak również przy użyciu kart płatniczych wszystkich operatorów polskich oraz zagranicznych.
Obsługiwane są karty: BIZNES TANK, FLOTA, MIKROFLOTA, OPEN DRIVE, DKV, UTA, KARTY UPOMINKOWE

Copyright © Oksel Stacja Paliw. Wszelkie prawa zastrzeżone
Produkcja:CMS by Quick.CmsMinisterstwoReklamy.pl

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK - ZAMKNIJ